SMF Sert Metal Kalıp A.S. (SMF) 1997 yılında yerel Bağlantı Elemanları Üreticileri için soğuk dövme kalıp tedarikçisi olarak kurulmuş ve zaman içerisinde Bağlantı Elemanları Endüstrisi için küresel bir tedarikçi haline gelmiştir. Gücümüz sadece yüksek kaliteli ürünlerimizi kapsamaz aynı zamanda yüksek kaliteyi, rekabetçi fiyat ile çok kısa zamanda teslim etmeyi de kapsar. İlk günden beri sabit olan tek şey ve en önemli önceliğimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını sağlamayı taahhüt etmemizdir.


Şirketimiz bünyesinde bulunan yüksek adette sert metal ve çelik stoklarımız acil taleplere hemen cevap verebilme imkânı sağlamaktadır. Ortalama teslim süremiz 3 haftadır. Acil sert metal kalıp taleplerini de 1 hafta içerisinde teslim edebiliyoruz.

Şuanda en son makine ve bilgisayar teknolojisi ile donatılmış 6500 metre karelik bir alanda üretim faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. SMF’nin kalite taahhüdü ve sürekli geliştirilmesi, tüm organizasyonumuz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Tarihçe

Şubat 1997

SMF Sert Metal, Soğuk dövme tekniğiyle bağlantı elemanları üretimi konusunda 30 yıllık bilgi ve tecrübe ile Bayrampaşa, İstanbul’da kurulmuştur.

Üretim Alanı

300 m²

Çalışan

10 kişi

Ağustos 1998

Üretim alanının genişlemesi ile firmamız İkitelli, İstanbul’ a taşınmıştır.

Üretim Alanı

2000 m²

Çalışan

30 kişi

Eylül 2011

Üretim alanının genişlemesi ile firmamız Beylikdüzü, İstanbul’ a taşınmıştır.

Üretim Alanı

3.500 m²

Çalışan

60 kişi

Aralık 2015

Üretim kapasitesini ve üretim alanını daha da genişletmek ve güçlendirmek için Selimpaşa, İstanbul’da kurduğumuz tesisimize taşındık.

Üretim Alanı

6.500 m²

Çalışan

80 kişi